beharjanuzi
  1 trik per internt caffee
 

Shko ne ndonje net caffe edhe kshyre ndonje PC cili te doket,tane shko dhe kliko:
CTRL,SHIFT,ENTER maje te klikume dhe pasi qe ta majsh nja 2 a 3 min restaroje PC nja 2 a 3 her edhe ma Pc nuk e lexon qe ka CAFFE STATION edhe lirisht muni me hy,une per veti e kam perdor ma heret,kur skisha net ne shpi e sme ipte baba pare per n`net caffe edhe me ka funsionu,por ju kisha preferu ma shum naten me perdor,se diten ju marrin vesh

 
  Today, there have been 1 visitors (4 hits) on this page!  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=